Vinçli Kamyon Kiralama Nasıl Yapılır? Vinçli Kamyon Özellikleri ve Kullanım Yerleri Nelerdir?
Eylül 2, 2019
Vidanjorkiralamarehberi
Vidanjör Ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi
Kasım 2, 2019

Vinç Kiralama Fiyatları ve Adım Adım Vinç Kiralama Rehberi

buyukaraconecikangorsel

İnsan gücü ile taşınamayacak kadar ağır yüklerin, bir yerden başka bir yere veya daha yükseğe taşınmasını sağlayan, operatör kontrollü araçlara vinç denilmektedir.

Vinç satın almaya karar verdiğiniz zaman, piyasa fiyatları oldukça yüksektir. Türlerine ve tonajlarına göre 5-6 milyon Euro fiyatlarında bile vinç çeşitleri bulunmaktadır. Birkaç proje için böylesine bir maliyete katlanmak oldukça külfetli değil midir? Ancak sizlere güzel bir haberimiz var! İşiniz veya projeleriniz için vinç satın almak zorunda değilsiniz; Büyük Araç farkı ile siz de vinç kiralama hizmetinin keyfini çıkarın!

vinckiralama

Vinç Kiralama Sektörünü Dijitalleştiren Platform: BÜYÜK ARAÇ

buyukarackiralamahizmeti

Sektöre baktığınız zaman online olarak “vinç kiralama” kelime grubunda yapılan arama hacmi oldukça yüksektir. Kısacası bu alanda bir ihtiyaç olduğundan ötürü sektörde “vinç, forklift, vidanjör, iş makineleri” tüm büyük hacimli araçları tek bir platform altında hızlı, kolay ve güvenilir bir iletişim modeli ile tek tuşla anında talebinize yanıt alabildiğiniz sistemimiz sayesinde sektörü dijitalleştirip, süreçleri 1 dakikanın altına indirmekteyiz.

Siteye giriş yapan siz değerli kullanıcılarımız, “Ücretsiz Keşif Al” butonuna tıklayarak süreci başlatabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Avrupa Yakası Vinç Kiralama

BÜYÜK ARAÇ ile Adım Adım Vinç Kiralama Rehberi

buyukaracucretsizkesif

Sektördeki iletişim problemleri ve randevu sisteminin duruma göre 1 saat civarlarında süren süreç, Büyük Araç dijital yolu ile 1 dakikanın altına inmektedir. Gelin, bu süreçleri sizlere adım adım açılayalım;

 • Siteye giriş yaptığınızda ilk olarak “Ücretsiz Keşif Al” butonuna tıklayarak sürece başlayın.
 • Karşınıza açılan pencereden hizmet almak istediğiniz vinç türünü seçin.
 • Daha sonraki adımda İstanbul’un hangi yakasında hizmet almak istiyorsanız onu seçin. Bu sayede işinize veya projenize en yakın ve müsait aracımız sizlere yönlendirilecektir.
 • Açılan kısımda, ücretsiz keşif için istediğiniz tarihi ve o tarihte müsait olduğunuz saati seçin. Seçtiğiniz gün ve saatte ücretsiz keşif için seçtiğiniz vinç, uzman iletişim departmanımız sayesinde sizlere yönlendiriliyor olacaktır.
 • Son kısımda da adınızı/soyadınızı, iletişim bilgilerinizi ve açıklamak istediğiniz ek bilgileri girerek randevunuzu onaylayın.

Sizler de online çözüm sistemimiz ile dijitalleşmenin keyfini çıkarabilir, Büyük Araç farkı ile talebinize anında yanıt alabilirsiniz. Sorularınız için 0850 360 20 24 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, info@buyukarac.com adresi ile mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan da dolduracağınız form ile bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Anadolu Yakası Vinç Kiralama

Vinç Kiralama Fiyatları

fiyathesaplama

Günümüzde sektöre baktığınız zaman, vinç kiralama fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatların değişkenlik göstermesine neden olan birçok parametre bulunmaktadır. Bu parametreleri genel hatları ile aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • vinç türü,
 • vincin kaldırabildiği yük miktarı,
 • çıkılacak yükseklik,
 • bom uzunluğu,
 • vinç kollarının uzanabileceği maksimum mesafe,
 • vinç hareket açısı

gibi faktörler vinç kiralama fiyatları açısından etkili olmaktadır.

Sıkı durun! Büyük Araç farkı ile sizler de fiyat hesaplama modülümüz sayesinde tahmini olarak vinç kiralama fiyatları ile alakalı bilgilere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise sadece ve sadece vinç türünü, tonajı ve çalışmak istediğiniz gün sayısını seçmek! Tahmini olarak fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Büyük taşıma yükleri için (50 ton ve üzeri) Büyük Araç iletişim kurarak, fiyatları en uygun şekilde öğrenebilirsiniz.

Bugün sizlere “Vinç Kiralama Fiyatları ve Adım Adım Vinç Kiralama Rehberi” ni Büyük Araç farkı ile nasıl deneyimleyebileceğinizi anlattık. Sizler de bizlere aklınızdaki soruları yöneltebilir, blog sayfamızda yorumlarda bulunarak değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Büyük Araç ile 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz. Bizleri takip etmeye devam edin!

İlginizi çekebilir: Vinç Çeşitleri Nelerdir? Adım Adım Vinç Kiralama Rehberi

 

 

4 Comments

 1. Mehmet dedi ki:

  Muhteşem bir içerik olmuş, sayenizde sektör dijitalleşiyor!

 2. Orhan dedi ki:

  Vinç kiralama fiyatlarınız sektöre göre oldukça uygun fiyatlı ve istediğim gün istediğim saatte hizmetinizden yararlandım, herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder