Vidanjorkiralamarehberi
Vidanjör Ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi
Kasım 2, 2019
kiralikvidanjorkullanimi
Kiralık Vidanjör Hangi İşlerde Kullanılmaktadır?
Kasım 4, 2019

Vidanjör Nedir? Vidanjör Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

vidanjornedirvidanjorkirala

Vidanjör, çeşitli şekillerde tıkanmış, zarar görmüş kanalların, kanalizasyon tıkanıklarının veya foseptik çukurlarında biriken atıkların çekilmesi için sıklıkla kullanılan bir araçtır. Vidanjör, pek çok farklı kullanım alanına sahip olsa da genellikle vidanjörler inşaat sahaları, konser alanları, kanalizasyon sisteminin çok gelişmediği bölgelerde kullanılırlar. Aynı zamanda otel, iş yeri gibi bölgelerde yaşanan foseptik, kanalizasyon yoğunluklarını önlemede kullanılırlar. Vidanjör kiralama hizmetini Türkiye çapında veren yüzlerce farklı firma veya şahsi kuruluş olsa da, Büyük Araç olarak bizler, yaşanan her türlü vidanjör kiralama gerektiren durumda sizlere en uygun ve profesyonel hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Vidanjör Kiralama ve İstanbul Anadolu Yakası Vidanjör Kiralama sorgularını yapan herkesin ilk önce araması ve teklif alması gereken yer, Büyük Araç.

İlginizi Çekebilir: Vidanjör ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi

vidanjorkiralama

Vidanjör Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Ortalama olarak bakıldığında pek çok farklı fiyatta vidanjör kiralama hizmeti bulabilirsiniz. Ancak önemli olan, yapılacak işin en doğru şekilde yapılması gerektiğidir. Kimi zaman yalnızca kimyasal açıcılarla çözülebilecek foseptik problemleri, vidanjör kiralama hizmeti sunan çeşitli insanlar tarafından büyütülmekte ve insanların problemlerini daha da arttırmaktadır. Bu nedenle sizin bir müşteri olarak yapmanız gereken, pek çok farklı vidanjör kiralama firması arasından en profesyonel olanını seçmek. İstanbul vidanjör kiralama fiyatlarına bakılacak olursa, fiyatların bir ortalaması çıkartıldığında yaklaşık olarak bazı rakamlara ulaşılabilir.

Vidanjör Kanal Çekme ve Açma Ücreti (Ortalama) 250-350 TL arasında değişmektedir.
Vidanjör Kiralama

(Ortalama)

300-450 TL arasında değişmektedir.

 

Bu rakamların tamamiyle ortalama ve sizler için bir tahmin oluşturabilecek rakamlar olduğunu unutmayın. Yapılacak işin konumu, süresi ve zorluğu, fiyat oluşturma konusunda çok önemlidir. Bu nedenle, vidanjör kiralama hizmeti almadan önce mutlaka Büyük Araç’a danışarak kendinize en uygun fiyatı bulun. Büyük Araç, sizlere en profesyonel vidanjör ekiplerini en uygun fiyatlarla sunmaya hazır. İstanbul vidanjör kiralama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bize mutlaka ulaşın.

vidanjorkiralama

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Vidanjör çeşitleri incelenecek olursa, vidanjörlerin 3 temel kategoride üretildiği görülebilir. Vidanjör çeşitleri arasında Standart tip denilen vidanjörler çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Standart tip vidanjörler dışında Kaset Bomlu Vidanjörler ve Teleskopik Emiş Bomuna sahip vidanjörler de bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında kendinize ve yaptıracağınız işe en uygununu bulmak için yalnızca tek araca sahip olan ve profesyonellikten tamamiyle uzak şirketler asla yardımcı olamayacaklardır. Bu nedenle sizin yapmanız gereken, kanalizasyon açma veya foseptik taşıma konusunda nasıl bir ihtiyacınız olduğunu tamamiyle açık bir şekilde Büyük Araç’a iletmek. Ardından da hızlı ve kolay bir şekilde işinizin hallolduğunu görmek. Transfer vidanjör, kuka vidanjör gibi anılan vidanjör tipleri ve vidanjör hizmeti hakkında Büyük Araç’tan istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz.

vidanjorkiralamahizmeti

Vidanjör Kiralama Hizmeti ile Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Vidanjör kiralama hizmeti alarak yaptırabileceğiniz işler arasında pek çok farklı olası senaryo bulunmaktadır. Bu vidanjör kullanım senaryoları arasında foseptik çukuru temizliği ve çekilmesi, kanalizasyon tıkanıklığı açılması veye temiz su taşıma, atık su taşıma gibi pek çok işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerin başarıyla tamamlanması için profesyonel ekipler ve son model araçlar gerekmektedir. Ayrıca çok dar sokaklarda vidanjör işlemleri zor koşullarda gerçekleştirilebildiğinden, tecrübeli vidanjör ekipleri tarafından hizmet verilmelidir. Kısacası vidanjör, vakum pompası ve hortumlar aracılığıyla herhangi bir noktadan diğerine sıvı çekip taşımak için kullanılan büyük aracın genel adıdır.

vidanjormodelleri

Büyük Araç ile Vidanjör Kiralayın!

Büyük Araç olarak sunduğumuz Vidanjör Kiralama hizmetinden faydalanarak Türkiye koşullarındaki en profesyonel ve uygun vidanjör kiralama hizmetine erişebilirsiniz. Pek çok farklı modelde vidanjör aracına sahip olan Büyük Araç, sizlere en uygun hizmeti sunma konusunda kararlı. Tek yapmanız gereken bizimle İletişim kurarak yapılacak iş ve detaylar hakkında bilgi vermek ve bir fiyat teklifi almak.

İlginizi çekebilir: Büyük Araç

6 Comments

  1. Yunus Biçer dedi ki:

    Harika bir içerik olmuş, ellerinize sağlık!

  2. Kamil Çağlar dedi ki:

    Vidanjör hakkında oldukça bilgilendirici bir içerik, ellerinize sağlık

  3. Setenay dedi ki:

    Çok yararlı bir içerik olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder