kiralikvidanjorkullanimi
Kiralık Vidanjör Hangi İşlerde Kullanılmaktadır?
Kasım 4, 2019
vidanjorcesitlerinelerdir
İstanbul Vidanjör Kiralama Ücretleri
Kasım 6, 2019

Vidanjör Nedir? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

istanbulkiralikvidanjor

Vidanjör, tıkanmış kanalizasyonların, foseptik çukurlarının ve rögar kapaklarında yaşanan tıkanıklıkların bir pompa aracılığıyla çekilerek taşıma tankeri vasıtasıyla taşınması için kullanılan araçtır. Vidanjör sayesinde günümüzde pek çok farklı alanda insanlar çamur, foseptik gibi atıklar ile başedebilmektedirler. Vidanjörler kullanılarak konser alanları, iş yerleri, mobil hastaneler, göçmen kampları ve daha pek çok kanalizasyona doğrudan erişimi olmayan veya sınırlı olan ortamlar temizlenebilmektedir. Vidanjör ile birlikte aynı zamanda temiz su taşımacılığı da yapılabilmektedir. Vidanjör kiralama hizmeti, Türkiye’de pek çok firma tarafından verilebilse de, vidanjör kiralama işinin hafife alınmaması gerekir. Durumu daha da kötüleştirebilecek aksaklıklar nedeniyle her zaman güvenilir vidanjör kiralama firmaları ile çalışılması gerekmektedir.

Büyük Araç, sizlere en profesyonel vidanjör kiralama hizmetini sunma konusunda kararlıdır. Büyük Araç’a ulaşarak vidanjör kiralama konusunda bir talep oluşturabilir, talebinizi dakikalar içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, talebinizin konumunu ve tahmini işi bize ileterek bizden bir fiyat teklifi almaktır. Vidanjör kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz de bize ulaşabilirsiniz. Bölgesel olarak çalışan vidanjör ekiplerimiz ile birlikte, kanalizasyon çekme, su taşıma, foseptik çalışmaları gibi vidanjörlerin kullanılabileceği tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.

vidanjorkiralama

İlginizi Çekebilir: Vidanjör Ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir? Vidanjör Modelleri Hangileridir?

Vidanjörler, farklı kullanım amaçları için farklı şekillerde üretilen araçlardır. Bu büyük araçların temelde 3 farklı kategorik ismi olsa da, günümüzde pek çok farklı vidanjör modeli de bulunmaktadır. Transfer vidandjör, kuka vidanjör olarak da anılan vidanjör tipleri bulunmaktadır. Bunların amacı temelde aynıdır. Vidanjör hizmeti alacağınız zaman, vidanjör hizmeti aldığınız kuruluşlar tarafından talep etmeniz halinde size vidanjör çeşit bilgisi de verilebilir. Teknik olarak isim verdiğimiz diğer yazılarımıza nazaran, bu yazımızda sizlere sektörel olarak sıkça kullanılan terimleriyle vidanjör modelleri arasından üçünü de tanıtmaya çalışacağız.

  1. Küçük, Standart Vidanjörler

Bu tipte anılan vidanjörlerde temel amaç rögarlardaki basit tıkanıklıkları açmak, foseptikleri düşük ölçekte çekmektir. Bu araçlarda taşıması yapılabilecek su ve atık sıvı miktarı düşüktür. Site foseptik tıkanıklıkları, şehir içinde yaşanan rögar bazlı tıkanıklıklar standart vidanjörler vasıtasıyla çözülebilir problemlerdir. Bu vidanjörlerin günümüzde sık sık kiralandığını görebilirsiniz.

  1. Teleskopik Emiş Bomlu Vidanjörler

Teleskopik emiş bomlu vidanjörler, foseptik ve kanalizasyon tıkanıklıklarını sahip oldukları teleskopik boomları ile açarlar. Tank içerisindeki hava vakumlanarak atıklar, pis sular tank içerisine çekilebilir veya dışarıya hava ve su pompalanarak tıkanıklıklar giderilebilir. Bütün bu işlemlerde vakum pompası özellikle kullanılmaktadır. Vidanjör kiralama hizmeti alacak büyük ölçekli problem yaşayan müşterilerin ilk tercihlerinden biri teleskopik emiş boomlu vidanjörlerden yana olmaktadır.

  1. Kaset Boomlu Vidanjörler

Kaset boomlu vidanjörler, kanal açma araçlarının bir diğer modelidir. Bu modelde yer alan kaset boom tipiyle birlikte temel prensip aynıdır. Hava pompalanarak veya çekilerek atık su, foseptik gibi problemler ortadan kaldırılır. Bu araçlarda aynı zamanda temiz su ve yıkama mekanizmaları da bulunmaktadır.

vidanjorhizmetikiralama

Vidanjör Kiralama ile Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Vidanjör kiralama hizmeti alarak yapabileceğiniz işler, temelde su ve sıvı bazlı tıkanıklıkları açmak üzerinedir. Kanalizasyon açma işlemleri, foseptik aktarım işlemleri vidanjör kiralama hizmeti ile yapılmaktadır. Aynı zamanda vidanjör kullanılarak büyük alanlarda altyapının kaldırabileceğinden büyük problemler yaşandığında vidanjör vasıtasıyla altyapı yükü hafifletilmeye çalışılır. Konserler, miting alanları, hastaneler, büyük oteller ve fuar alanları kimi zaman vidanjör kiralama hizmeti almak zorunda kalabilirler. Aynı şekilde toplu konutlar, büyük siteler ve kimi zaman eski tarihli İstanbul sokakları arasında kalan kanallar tıkanabilir ve bunları açmak ve temizlemek için de vidanjör kullanılır. İstanbul vidanjör kiralama fiyatları oldukça değişken olabilse de, yapılacak pek çok iş göz önünde bulundurulduğunda bu fiyatların, vidanjör hizmeti sonucu çözülen dertlerin yanında çok küçük kaldığı da malum.

vidanjorcesidi

Vidanjör Kiralama Hizmeti İçin Büyük Araç’a Danışın!

Büyük Araç, vidanjör kiralama hizmeti için her zaman yanınızda. Profesyonel ekipler ve kaliteli vidanjör araçları kullanılarak yapılacak olan kanal açma hizmetleriyle birlikte problemlerinizin anında çözüldüğünü görebilirsiniz. Uygun fiyatlı vidanjör kiralama servisi olan Büyük Araç, İstanbul Anadolu Yakası vidanjör kiralama ihtiyaçlarınızda sizinle. Aynı şekilde İstanbul Avrupa Yakası Vidanjör kiralama ihtiyacınız olduğunda da Büyük Araç’ın bölgesel hizmet sisteminden faydalanabilir, her türlü kanal tıkanıklığını anında çözebilirsiniz. Kiralık vidanjör ilanları arasında kaybolmanıza gerek yok. Vidanjör hizmeti için bizimle iletişime geçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul vidanjör kiramala fiyatları ve kiralık vidanjör hizmeti hakkında bize ulaşın.

İlginizi Çekebilir: Vidanjör Nedir? Vidanjör Kiralama Fiyatları ne Kadar

1 Comment

  1. […] İlginizi çekebilir: Vidanjör Nedir? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir? […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder