buyukaraconecikangorsel
Vinç Kiralama Fiyatları ve Adım Adım Vinç Kiralama Rehberi
Eylül 25, 2019
vidanjornedirvidanjorkirala
Vidanjör Nedir? Vidanjör Kiralama Fiyatları Ne Kadar?
Kasım 3, 2019

Vidanjör Ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi

Vidanjorkiralamarehberi

Günümüzde kimi zaman kişisel işlerimiz ve ihtiyaçlarımız için ya da yaptığımız işler vasıtası ile büyük iş makineleri (Vinç çeşitleri, Forklift, Vidanjör gibi) arayışında olabiliyoruz. Özellikle kısa süreli, tek ya da birkaç seferlik işler için arıyorsak makineleri satın almak hem fazla maliyetli hem de atıl olabiliyor. Bu nedenle kiralamak en tercih edilen, birçok maliyet yükünü üstünüzden alacak bir seçim olacaktır. İhtiyacınız olması durumda genel bir bilgi edinmeniz ve rehber olabilmesi için sizlerle bilgilendirici içeriklerimizi paylaşıyoruz.

vidanjorkiralama

Varsayalım ki vidanjör kiralamayı düşünüyorsunuz;

Vidanjör Nedir?

Vidanjör, fosseptik çukurunda biriken pis suları çekmeye yarayan makine olarak tanımlanmaktadır. Yaşanan sorunları kendi çabalarımızla çözemiyor olmamızdan dolayı vidanjör araçlarına ihtiyaç duyarız.vidanjor.

Vidanjör Kullanım Alanları Nelerdir?

Ev ve İş yerlerinizde Yaşanan Tıkanmalar

Birçok etken olmakla birlikte evlerimizde ve iş yerlerimizde lavabo, tuvalet, banyo gibi alanlarda tıkanıklar yaşanabiliyor. Böyle durumlar yaşadığınızda eğer ev yapınız ve fosseptik çukurun konumu aracın hareket etmesi için uygunsa Vidanjör kiralamayı seçebilirsiniz.

Kanalizasyon Açma ve Temizleme

Yaşam alanlarının (evler, iş yerleri, restoranlar, hastaneler vb.)  aktif olduğu yerlerde zamanla kanalizasyonlar çeşitli nedenlerle tıkanabilmektedir. Bu durumda Vidanjör tankının içindeki yüksek basınçlı suyun yardımı ile fosseptik kanallar açılır. Sonrasında Vidanjör aracının vakum özelliği ile bulunan atıkları çekerek ve mevcut suyu temizlenerek kanalizasyonlar daha iyi hale getirilmektedir.

İnşaat Alanlarında Biriken Sular

İnşaatlar devam ederken çoğu zaman yağmur yağmakta ve inşaatın farklı alanlarda birikmektedir. İnşaatın böyle durumda devam etmesi mümkün olmadığı için Vidanjör kiralamak yerinde bir seçenek olacaktır.

Altyapı Problemleri

Özellikle aşırı yağış dönemlerinde maalesef altyapılar yetersiz gelmekte yollar ve bazen de yağış sebebi ile evler, iş yerleri sular altında kalmaktadır. Vidanjör aracının vakum özelliğini kullanılarak fazla sular çekilmekte ve yaşam koşulları iyileştirilmektedir.

Fabrika ve Kimyasal Atıkların Temizlenmesi

Fabrikaların fosseptik çukurları, atık kuyuları ve ilgili temizleme yapılacak alanlarda kullanılabilmektedir. Daha küçük vidanjör araçlarının bulunması ile farklı alan ve sorunlara Vidanjörler çözüm olabilmektedir.

vıdanjorkiralamıstanbul

Vidanjör Kiralama Rehberi

Kullanım alanlarına baktığımızda fark ediyoruz ki vidanjör araçları sürekli ihtiyaç duyulan bir araç değildir. Bu nedenle bir aracın satın alarak bakım, kullanma, operatör vb. gibi maliyetlerinin yükünü almak pek mantıklı bir yol değildir. Bu sebeple vidanjör aracına ihtiyaç duyduğunuzda kiralamanızı tavsiye edebiliriz. Bu konuda bilgilerimizi ve özen göstermeniz gereken detayları sizlerle Vidanjör Kiralama Rehberimiz ile paylaşıyoruz.

Vidanjör Kiralarken Dikkat edilmesi Gerekenler

Öncelikle yaşanılan soruna uygun çözümler aramalısınız. Bu perspektiften bakmak ihtiyacınızı karşılayamayacak firmaları baştan elemenizi sağlayacaktır.

Araştırmalarınız sonucunda ortaya çıkan firmaları araştırmalısınız. Güvenilirlik, sözleşmeler, ulaşılabilirlik konularında değerlendirebilirsiniz.

Kiraladığınız Vidanjörün bakımlarının yapıldığı ve güvenli bir kullanım sağlayacağından emin olmalısınız.

Bir diğer İş makinelerinden biri olan Vinç Kiralama konusunda yazdığımız yazımı ziyaret ederek daha ayrıntılı değerlendirme ölçütlere ulaşabilirsiniz. Adım Adım Sepetli Vinç Kiralama Rehberi

vidanjorkiralama

 Vidanjör Kiralama Fiyatları

Vidanjör kiralama fiyatları zaman, iş yükü, konum vb. konular sebebi ile farklılaşmaktadır. Büyük Araç olarak geniş araç filomuz ve bütçenize uygun düzenlenmiş fiyatlarımız ile Vidanjör Kiralama Hizmeti vermekteyiz. Hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi için; Vidanjör Kiralama vidanjorkiralamaucretleri

Online Rezervasyon formumuzu kullanarak istediğiniz türden aracı kiralayabilir, tarihini ve saatini belirleyebilirsiniz.

Tahmini Fiyat Hesaplama modülümüz vidanjör kiralama ücretleri konusunda ön bilgiye sahip olabilmeniz için faydalı olacaktır.

İletişim bilgilerimizden de bize ulaşarak İstanbul Anadolu Yakası Vidanjör kiralama ücretleri ve İstanbul Avrupa Yakası Vidanjör kiralama fiyatları  konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Buyukarac.com olarak sizlere, vidanjör kiralamadan önce bilmeniz gereken başlıca bilgileri sunduk. Yazımızda Vidanjör nedir? Kullanım alanları nelerdir? Vidanjör kiralama için ön araştırma nasıl yapılmalıdır? Gibi akıllardaki soru işaretlerini gidermeye çalıştık. Siz de hem İstanbul Avrupa Yakası hem İstanbul Anadolu Yakası’ndan buyukarac.com ile Vidanjör kiralayabilir, işlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz.

10 Comments

 1. Hasan Bağcı dedi ki:

  İstanbul gibi sık sık alt yapı sorunu yaşanan bir metropolde insanların bilgilenmesi ve ihtiyaç duyulduğunda nereye baş vuracağını bilmesi açısından çok faydalı bir açıklama olmuş her an ihtiyaç olmasa da ihtiyaç duyulduğunda hayati önem taşıması sebebiyle vidanjor önemli bir araçtır İstanbul için böyle bir hizmet sunulması da ayrıcalıktır.

 2. Ayhan Akcaalan dedi ki:

  Bu konuyu çok güzel yazıp düzenlenmişsiniz bende bir kamyon şöförü olarak bu konuyla alakalı bilmediğim yeni şeyler öğrendim başarılı ve bilgili bir yazı olmuş.

 3. Ufuk Kaşıkçı dedi ki:

  Yılın bazı dönemlerinde iş bağlantılarımın Vidanjör vb. gibi iş makinelerine ihtiyacı olabiliyor. Böyle bir içerikle karşılaşınca bilgi sahibi olmak istedim. Onları size yönlendireceğim.

 4. Kübra tutal dedi ki:

  Valla helal olsun bir konu ancak bukadar açıklayıcı olur ne güzel anlatmışsınız 👏👏

 5. Şeyma B dedi ki:

  Yağmurlu günlerde taşan yollar ve tıkanan giderler için çözümleyici ve bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder