mobilvinckiralamaozellikleri
Araç Üstü Vinç Kiralama Nasıl Yapılır? Mobil Vinç Özellikleri Nelerdir?
Temmuz 13, 2019
vinc-operatoru-one-cikan-gorsel
Vinç Kiralamada Profesyonel Vinç Operatörünün Önemi
Temmuz 15, 2019

İstanbul Forklift Kiralama Ücretleri Ne Kadar? Fiyatları Nelerdir?

forklift-fiyatlari-one-cikan-gorsel

Önceki yazılarımızda forklift “nedir, ne işe yarar”  gibi konulara değinmiştik ancak gelin, tekrar forklift nedir kısaca hatırlayalım;

Forklift, insan gücü ile taşınamayacak kadar ağır olan yüklerin, kısa mesafelerde bir yerden başka bir yere taşımak ve istiflemek amacıyla kullanılan araçlardır.

Forklift kiralama ile birlikte iş gücü ve zaman konusunda kazanç sağlayacaksınız. Birkaç kişi ile  saatlerce yapılacak bir işi, bir operatör ve forklift ile dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

istanbul-forklift-kiralama-fiyatlari

Forklift, satın alma fiyatlarının oldukça yüksek olması sebebi ile firmalar tarafından daha çok kiralama olarak hizmet alınan bir araç türüdür. Forklift kiralama ücretleri oldukça uygun olduğundan, firmalar satın almak yerine kiralama yoluna gitmektedirler. Forklift satın almak yerine kiralayarak;

 • Şirketlerin kasasından toplu olarak para çıkışı olmaz.
 • Forklift kiralama ile şirketler ağır vergi yükümlülüklerinden kurtulmaktadırlar.
 • Forklift kiralama ile operatör istihdamı, operatör maaşı, forklift bakımı, kontrolü, yağ değişimi, yakıt ikmali gibi konularla kiralayan şirket ilgilenmez, forklift sahibi şirket ilgilenmektedir.

Kısacası forklift kiralama hizmeti alarak birçok zahmetten kurtulabilirsiniz. Böylece şirket olarak forklift satın almaya ayıracağınız parayı, başka alanlarda gelişme kaydetmek için kullanabilmektesiniz.

İstanbul Forklift kiralama ile ilgili en önemli konuların başında, işin doğru tanımlamasının yapılarak hangi forkliftin hangi işte çalışabileceğini tespit etmek gelmektedir. Ayrıca forklift kiralamadan önce işin yapılacağı bölgeye hizmet veren güvenilir kiralama firmaları araştırılmalı ve kiralanacak forkliftlerin herhangi bir iş kazasına sebebiyet vermeyecek şekilde bakım-kontrol ve iş sağlığı güvenliği belgelerinin, onaylı kuruluşlardan olduğundan emin olunmalıdır.forkliftkiralama

Forklift kiralama hizmeti alırken dikkat edilecek hususların başında bakım ve kontrolleri periyodik olarak yapılan araçlar gelmektedir. Çünkü bakımı yapılan forkliftlerin çalışma esnasında operatöre, çevrede çalışan veya çalışmayan insanlara vereceği en ufak hasarı bile minimuma indirmektedir. Bu sebeple forklift kiralarken bakım ve kontrollerin periyodik olarak zamanında, bakım prosedürüne uygun bir şekilde, alanında uzman kişi ve kurumlar tarafından yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Bir diğer husus ise forkliftlerin teknik özellikleridir. Kiralanacak olan forkliftin ne kadar dar bir aralıkta çalışacağı, tüm teknik özellikleri, taşınacak yapıların ağırlığı gibi birçok parametrenin birleşmesiyle size en uygun olan forklift belirlenmelidir.

Forklift Kiralama Fiyatları

İşte, en merak edilen noktaya geldik. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan forklift kiralama ücretleri ile ilgili yukarıda bahsedilen parametreler ile birlikte günlük, haftalık ve aylık kiralama süresine göre değişkenlik gösteren fiyat tablosunu sizler için derleyip toparladık. Buna göre;

KAPASİTE (ton)GÜNLÜK (euro)HAFTALIK (euro)AYLIK (euro)
TÜPLÜ
DİZEL
FORKLİFTLER
1 ile 1,570-90265-285600-700
2 ile 2,575-95275-295650-750
2,5 (triplex)80-100285-305750-850
385-105300-320850-950
4115-135340-360950-1050
5 ile 6140-160390-4101150-1250
ELEKTRİKLİ
FORKLİFTLER
1 ile 1,580-90290-300790-810
2 ile 2,5100-120310-320890-910

 

BÜYÜK ARAÇ ile Forklift Kiralama Artık Çok Kolay!

buyukarackiralamahizmeti

Günümüzde forklift kiralama sektörünün geleneksel yollarla, tanıdıklar vasıtası ile hallediliyor olması sebebi ile iletişim problemleri oluşturmaktadır. Ancak Büyük Araç ile bu problemler tarih oluyor! Sektörü dijitalleştirmeye gelen Büyük Araç ile dakikalar hatta saatler süren iletişim problemleri, süreçlerin dijitalleştirilmesi sayesinde 1 dakikadan daha az sürede halledilmektedir.

buyukaracucretsizkesif

Peki, Büyük Araç ile süreçler nasıl dijitalleşmektedir? Siteye gelen siz değerli kullanıcılarımız, karşınıza çıkan “Ücretsiz Keşif Al” butonu ile online rezervasyon yapılarak istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz tonaja sahip forklift çeşidini istediğiniz adrese yönlendirmekteyiz. İzleyeceğiniz adımlar sırası ile;

 • “Ücretsiz Keşif Al” butonuna tıklayın.
 • Açılan pencerede forklift seçeneğine tıklayın.
 • Hizmet almak istediğiniz İstanbul yakasını seçin. Bu sayede hizmet almak istediğiniz lokasyona en yakın aracımızı yönlendiriyor olacağız.
 • Devamında ise kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve belirtmek istediğiniz ek açıklamaları giriniz.
 • En sonunda da randevunuzu onaylayın ve sürecin keyfini çıkarın!

BÜYÜK ARAÇ ile En Uygun Forklift Kiralama Fiyatları Deneyimini Yaşayın!

Sektördeki fiyatlardan tahmini olarak haberdar olmanızı sağlayacak olan “Fiyat Hesaplama Modülü” hizmetimiz ile tanışın! İstediğiniz tonajı seçin, çalışmak istediğiniz gün sayısını girin ve tahmini olarak forklift kiralama fiyatları anında karşınızda belirsin!

“Hizmetlerimiz” sayfası ile kiralama hizmeti sunduğumuz tüm araçlar hakkında da bilgilenme imkanı bulabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek amacı ile oluşturduğumuz blog sayfamız ile sektördeki araçlar hakkında geniş çaplı bilgi dağarcığınızı geliştirecek olan yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda “forklift nedir? forklift neden ve nasıl kiralanır?” gibi forklift kiralama ile alakalı bütün konulara değindik. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda her ilçeden; Acıbadem, Altunizade, Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Fatih, Güneşli, Kadıköy, Kartal, Maslak, Mecidiyeköy, Silivri, Üsküdar, Zeytinburnu gibi İstanbul’un daha birçok yerinde vinç kiralama hizmetleri için tarafımızca sunulmaktadır. Umarız sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Sizler de konu ile alakalı merak ettiğiniz, kafanıza takılan soruları bizlere yöneltebilir, etkin bir tartışma platformu yaratarak bu konuya ilgili herkesin merak ettiği soruların yanıtlarını bulmasına yardımcı olabiliriz. Her daim sizleri bilgilendiriyor olacağız. Bizleri takipte kalın.

İlginizi çekebilir: Forklift ile Yapılabilecek İşler Nelerdir? Adım Adım Forklift Kiralama Rehberi

 

2 Comments

 1. Muhammet Sevinç dedi ki:

  Forklift kiralama ücretleri ile ilgili çok faydalı bir içerik olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder