Bize yazın

Sıkça Sorulan Sorular

1Size Nasıl Ulaşabilirim?
Yukarıda bulunan iletişim formunu doldurabilir, bizi telefon numaramızdan doğrudan arayabilir, mail atabilirsiniz. Ayrıca Online Rezervasyon Formumuzu kullanarak da randevu ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.
27/24 İletişim Sunuyor Musunuz?
Büyük Araç olarak bizler, iletişimin sağlıklı ve hızlı olabilmesi adına elimizden gelen tüm çabayı sarfetmekteyiz. Bize iletişim hatlarımızdan 7/24 ulaşabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
3Kiralamak istediğim aracın sizde olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
Buyukarac.com olarak, Mobil, Hiyap, Sepetli Vinçler ve Forklift, Vidanjör, İş Makineleri kategorilerinde sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu kategoriler birbirleri içinde bile binlerce farklı modele ayrılmakta olduğundan, kataloğumuzdaki araçları öğrenmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişim kurmanız gerekmekte. Devamlı genişleyen kataloğumuza inancımız tam.
4Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?
Şimdilik İstanbul'un tüm ilçelerine bütün kategorilerde kiralama hizmetimizi sunuyoruz. Yakında tüm Türkiye'de.
5Araç Kiralama Ücretleri Nasıl Belirleniyor?
Araç kiralama konusunda her araç ve her talep birbirinden tamamen farklı olduğundan, fiyatlandırma konusunda tamamiyle size özel ve belirli bir standart kullanarak profesyonel bir hesaplama yapıyoruz. Fiyatlandırma bilgisi için İletişim Formumuzu doldurun veya bizi doğrudan arayın.
Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder