Forklift Kiralama

Güvenilir, hızlı ve profesyonel kiralama hizmeti

Forklift Kiralama

Forklift gerek ağır yüklerin taşınması gerekse bu yüklerin yüksek bir alana kaldırılması gerektiğinde kullanılan, boyut avantajı ile dar alanlarda rahatça kullanılabilen bir iş makinesidir. Sanayi alanında daha çok depolama ve stoklama amacı ile kullanılan forkliftler sadece forklift operatörleri tarafından kullanılmalıdır.

Forklift kiralama yöntemi ile yıllık planlamalarınızı doğru bir şekilde yapar, bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Forklift kiralama yöntemi ile bulundurma bedeli, sigorta, bakım-onarım giderleri gibi harcama kalemlerinden kurtulmuş olursunuz. Operatörlü forklift kiralama hizmeti alarak personel maaşı, sosyal güvenlik ödemesi gibi maddi yükümlülüğünüz de bulunmayacaktır.

Büyük Araç ailesi olarak sizlere sunduğumuz forklift kiralama hizmetimizden iş yükünüze göre günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak faydalanabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda Anadolu yakası veya Avrupa yakası fark etmeksizin İstanbul forklift kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde ihtiyacınız olma durumunda operatörlü forklift kiralama hizmetimizi de alabilirsiniz. Büyük Araç ailesi olarak geniş araç filomuz, 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatlarımız ve uygun fiyat politikamız ile sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlıyor ve müşteri memnuniyeti ilkesi için çalışıyoruz.

Kiralama Hizmetimiz

Online Rezervasyon formumuzu veya İletişim formumuzu kullanarak istediğiniz türden büyük aracı kiralayabilir, tarihini ve saatini dilediğiniz gibi belirleyebilir, Büyük Araç’ın sunduğu Mobil Vinç, Sepetli Vinç, Forklift, İş Makineleri, Vidanjör ve Çekici Kiralama hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Forklift Kiralamak isteyen her türlü firmayı, alanında uzman makine operatörleri ve son teknoloji araçlar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Siz müşterilerimizin her türlü inşaat işinde yanında olarak bir adım öne çıkmaya kararlıyız. Forklift Kiralama esnasında son derece güvenli, hızlı ve iletişime dayalı bir tecrübe yaşamanız bizim birincil önceliğimiz. Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Forklift veya farklı büyük araçlar için aşağıda bulunan Bize Ulaşın sekmesinden faydalanabilirsiniz.

forkliftkiralama

Neden Büyük Araç'ı Tercih Etmeli?

Profesyonel Hizmet

Profesyonel bir hizmet alarak büyümek isteyen

Yüksek Hız, Enerjik Ekip

Mümkün olduğunca hızlı bir kiralama hizmeti arayan

Sürekli ve Etkili İletişim

Kiralama öncesi ve sonrası iletişimin ön planda olmasını isteyen

Bize Ulaşın

Vinç ve Forklift Kiralama Hizmeti’nden faydalanmak veya sadece sorular sormak için bize ulaşabilirsiniz.
Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder