atıksutaşıma
Atık Su Taşıma ve Nakliyesi
Kasım 18, 2019
atıkyönetimiveendüstriyelatıklarıntaşınması
Atık Yönetimi ve Endüstriyel Atıkların Taşınması
Kasım 21, 2019

7/24 Acil Vidanjör Kiralama Hizmeti

acilvidanjorkiralamahizmeti

Vidanjör hayatımızın birçok alanındaki problemleri çözmeyi sağlayan bir araçtır. Çoğu zamanda ihtiyaçlarımız acil olmaktadır. Özellikle altyapı problemleri, fosseptik kanalların tıkanması, yağış sebebi ile oluşan su birikintileri gibi durumlar hayatı olumsuz etkileyerek acil bir şekilde çözümlenmesi gerekmektedir. Büyük Araç olarak bu yazımızda Acil Vidanjör Kiralama Hizmeti, İstanbul Vidanjör Kiralama Fiyatları, Ücretsiz Keşif Hizmetimiz gibi daha birçok konudan kapsamlı olarak bahsedeceğiz.

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Genellikle fosseptik kanalların temizlenmesinden kullanılmakla birlikte yağışların meydana getirdiği özellikle inşaat alanlarındaki su birikintilerinin ve ev, iş yeri baskınlarındaki suların çekilmesinde işe yarıyor. Vidanjör araçları farklı mekanlarda ve alanlarda temizleme, açma, su çekimi gibi birçok işe yaramaktadır.

İlginizi Çekebilir: Vidanjör Ne İşe Yarar? Adım Adım Vidanjör Kiralama Rehberi

vidanjorneiseyarar

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Vidanjör Nasıl Çalışır? Değinecek olursak: Vidanjörler, farklı sistemlerin birbirlerine kombine edilmesiyle, senkronize şekilde çalışan parçalardan oluşur. Vakum borusu, vakum işlemini sağlayan Santrifuj pompa ve çekilen atıkların biriktirilmesini sağlayan tank haznesinden oluşur.

vidanjornasılcalisir

Vidanjör Kullanım Alanları

 • Altyapı problemleri
 • Ev ve iş yerlerinde yaşanan tıkanmalar
 • İnşaat alanlarında biriken sular
 • Fosseptik kanalizasyonları açma ve temizleme
 • Fabrika ve kimyasal atıkların temizlenmesi
 • Rögar kapaklarında yaşanan tıkanmalar
 • Temiz su taşımacılığı
 • Konser ve kamp alanları

vidanjorkullanimalanlari

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Standart Tip Vidanjör, Kombine Vidanjör, Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör, Transfer Vidanjör, Kuka Vidanjör, Kaset Boomlu Vidanjör gibi birçok vidanjör çeşitleri bulunmaktadır.

1)Standart Tip Vidanjör

Standart Tip Vidanjörlerin asıl amacı küçük çaplı rögar kapaklarında yaşanan tıkanıklıkları açmak, daha küçük ölçekteki sıvı ve atık çekeminde kullanılmaktadır.

standarttipvidanjor

2)Kombine Vidanjör

Altyapının yetersiz olduğu yerleşim alanlarında bulunan kanalizasyonların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Kombine Vidanjör farklı türde amaçlar içinde kullanılmaktadır. 7/24 Acil Vidanjör Kiralama Hizmeti almak istiyorsanız Büyük Araç’a ulaşarak Kombine Vidanjör Kiralama yapabilirsiniz. Kombine Vidanjör birçok ihtiyacınızı karşılar düzeydedir.

Kombine Vidanjör Özellikleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: Kombine Vidanjör Kiralama Fiyatı ve Özellikleri

kombinevidanjor

 

3)Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör

Adından anlaşılacağı üzere vakumla özelliği sayesinde sıklıkla büyük sorunlar oluştuğunda tercih edilen bir vidanjör tipidir. Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör’ün birkaç teknik özelliği;

 • 15000-25000 kg araç taşıma sistemi
 • 6000-12000 Lt tank kapasitesi
 • Saatte 780-3900 metreküp suya işlem kapasite

İlginizi Çekebilir: Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör Kiralama ve Özellikleri

vidanjorkiralama

İhtiyacınıza Göre Vidanjör Kiralama

Sizlere Vidanjör Nasıl Çalışır?, Vidanjör Ne İşe Yarar?, Vidanjör Kullanım Alanları ve Vidanjör Çeşitleri başlıkları altında anlattıklarımızdan yola çıkarak yaşadığınız probleminizi göz önüne alarak size uygun vidanjörü seçebilirsiniz. 7/24 Acil Vidanjör Kiralama Hizmeti veren Büyük Araç ile istediğiniz her an iletişime geçebilir, işinize uygun vidanjör kiralamayı yapabilirsiniz.

istanbulvidanjorkiralamahizmeti

Vidanjör Kapasiteleri Ne Kadardır?

Vidanjör kiralama yapmanız durumunda karar vermenizdeki önemli etkenlerden biri de vidanjörün işlem kapasiteleridir.

Vidanjörlerin teknik özellikleri;

 • Küçük çaplı işler için vidanjör hortumu 60 mt, Büyük çaplı işler için vidanjör hortumu 120 mt’dir.
 • 15000-25000 kg araç taşıma sistemi
 • Minimum 7-9 Ton 3000lt tank hacimli, Maximum 27-32 Ton 15000lt tank hacimli değerler aralığında vidanjör araçları bulunmaktadır.
 • Maximum vakum gücü %95’tir.
 • Vidanjörlerdeki modern vakumlama donanımı ile 8 metre derinlikten çekme kapasitesine

İlginizi Çekebilir: Kiralık Vidanjör Hangi İşlerde Kullanılmaktadır?

vidanjorkapasiteleri

Vidanjör Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle probleminize hangi vidanjörün uygun olduğunu tespit etmelisiniz. Bu konuda Büyük Araç’a danışarak sizin için uygun vidanjörü öğrenebilirsiniz.

Uygun vidanjörü seçtikten sonra vidanjöre kaç gün ihtiyacınız olacağını da planlamalısınız. Kiralama işlemini yaparken vidanjör kiralama fiyatlarını hesaplama açısından önemli bir etkendir.

Elinizde bulanan veriler ile hizmet veren firmaları araştırmalısınız. Bu adımdan önemli olan size en doğru bilgiyi aktaran aynı zamanda vidanjör kiralama hizmetinden memnun kalacağınızdan emin olduğunuz firmalar ile görüşme gerçekleştirmelisiniz.

Bu görüşmeler esnasında; İstanbul vidanjör kiralama ücretleri, Vidanjör çeşitleri, Vidanjör teknik özellikleri, Vidanjör bakımının nasıl ve ne sıklıkta yapıldığı, hangi zamanlarda vidanjör kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi soruların cevabına ulaşmalısınız.

vidanjorkiralamahizmeti

İstanbul Vidanjör Kiralama Hizmeti ve Fiyatları

İstanbul kapsamında acil vidanjör hizmeti almak istiyorsanız Büyük Araç hem Anadolu Yakası hem de Avrupa yakasında birçok şehirde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu vidanjör kiralama ücretleri işinizin boyutu, işinizin süresi, aracın işlevine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda Avrupa Yakası vidanjör kiralama ücretleri için de aynı değişkenler geçerli olmaktadır. İstanbul’da birçok semtte hizmet vermekteyiz. buyukarac.com bulunan fiyat hesaplama modülümüzü kullanarak fiyat hesaplaması yapabilir, bilgilerinizi bize iletebilir ve Ücretsiz Keşif isteyebilirsiniz.buyukaracfiyathesaplamamodulu

Vidanjör Kiralama İçin Doğru Adrestesiniz!

Eğer Acil Vidanjör Kiralama Hizmetine ihtiyacınız varsa 7/24 Büyük Araç’a ulaşabilir kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde vidanjör kiralama yapabilirsiniz. Hızla büyüyen inşaat sektörünün yapı taşlarından biri olan “büyük araçlar” için doğru adrestesiniz! Sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve kolay ulaşılabilir kılmak için buradayız. En iyi vidanjör kiralama hizmeti almak için bize ulaşın!

İlginizi çekebilir: İstanbul Vidanjör Kiralama Ücretleri

vidanjorkiralamafiyatlari

7 Comments

 1. Hasan Bağcı dedi ki:

  Vidanjör ve yaptığı işler hakkında pek bilgili değiliz her an lazım olmayan ama lazım olduğu anlarda aciliyeti olan bir araç hele de İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız vidanjör her an lazım olabilir çok detaylı ve açıklayıcı bir yazı böyle bir hizmet de İstanbul için gerekli .

 2. Ahmet Bahar dedi ki:

  Sanırım yazlık yerler içinde kullanıyor ayrıca, kirlı su deposunu boşaltmak için filan.

 3. Şeyda Bağcı dedi ki:

  Birçok bilgiyi bir arada bulabileceğim bir yazı! Eminim verdiğiniz hizmetlerde bir o kadar başarılıdır.

 4. Serkan kaya dedi ki:

  Ürünlerin kullanın hakkın da yeterli bilği verilmiş Türkiye nin belirli illerinde bulunan bu makinaların hemen hemen her ilde olması temennisiyle fiyatların cazip vatandaşın cebini demeyecek şekilde olursa topluma cok büyük fayda ve olanak sağlar…

 5. Ayhan Akçaalan dedi ki:

  Güzel, bilgili ve kapsamlı bir çalışma olmuş.

 6. Kübra T. dedi ki:

  Içerik okadar güzel ve detaylıki hazırlayanın ellerine sağlık 👏

 7. Şeyma B. dedi ki:

  Tam da ihtiyacım olan zamanda çok bilgilendirici bir yazı, çok sağolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın

Vinç ve Forklift Kirala

Telefonunuzu bırakın, sizi arayalım bilgi verelim.
GÖNDER
close-link
Vinç ve Forklift Kiralama için Sizi Arayalım
Gönder